Unreal Engine 4

Створення власної RPG - гри за 2 місяці

ПОЧАТОК НАВЧАННЯ: 18 СІЧНЯ 2021

Практичний online-курс з Unreal Engine 4

ВТ, ЧТ, 20:00

Принципово новий формат та зміст цього курсу дадуть змогу кожному студенту за 2 місяці отримати знання з розробки ігрових проектів та роботи із ігровим рушієм Unreal Engine 4. Впродовж курсу студенти будуть займатися розробкою власної гри в жанрі RPG, яку в подальшому можна буде презентувати майбутньому роботодавцю або видавцю як прототип.

Навчальний процес проходить максимально наближено до реального процесу розробки та роботи в команді. Студенти використовують інструменти та програмне забезпечення, яке застосовується в реальних умовах в розробці.

Вимоги до студентів: віком від 16 років, налаштований(на) і вмотивований(на) вивчати нові технології. Жодних технічних знань або знань програмування не потребується, але вони будуть великим плюсом при подальшому працевлаштуванні.

Після кожного уроку студентам пропонується проходження QUIZ-тесту  відповідно курсів від Epic Games. Аналіз основних помилок проводитимуться в кінці наступної лекції. Також в курсі є домашні завдання, що будуть частиною курсової роботи, але детально вони будуть розглядатися на спеціально відведених на це практичних заняттях (а також у вільний час через канал Discord). Локальні питання по домашнім завданням студенти зможуть задавати в загальному чаті групи. Всього буде 3 окремих практичних занять на яких будуть розглядатися курсові завдання студентів.

У кожного студента буде свій гіт репозиторій зі своїм курсовим проєктом, з яким він буде працювати протягом всього курсу, а також своя колонка в trello, в якому буде звітувати виконані завдання.
Після завершення курсу у кожного студента буде готова власна RPG гра-прототип від третьої особи типу Dark Souls. Також кожен студент отримає сертифікати. Сертифікати будуть поділятися на 2 типи: блакитні і золоті. Золоті будуть даватися студентам, які успішно зробили курсовий проєкт.

Найуспішніші випускники мають можливість  працевлаштування.

 

Курс складається 3 18 занять. Тривалість курсу — 9 тижнів.

Розклад занять: вівторок—   20.00, четвер— 20:00.

При сплаті Early Bird Price до 10 січня — 7 900 грн, після підвищення ціни — 9 900 грн. 

При окремій оплаті блоків (по 8 занять) — 5900 грн/8 занять.

Сплачуючи навчання на курсі  — ви погоджуєтесь з умовами  оферти.

Після відправки форми реєстраціі наш адмінистратор зв’яжеться з вами впродовж доби.

Викладач курсу

Влад Томащук

Влад більше 6 років займається розробкою ігор на Unreal Engine…

Регистрация на курс

TOP